UAB GRATIS.S STIPRIAUSI LIETUVOJE 2023

  Vienintelis visose Baltijos šalyse naudojamas verslo patikimumo sertifikatas.

  „Stipriausi Lietuvoje“ – įvertinimas atspindi gerą įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus, taip pat – indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą. Sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“ yra nepriklausomas išorinis įmonės patikimumo patvirtinimas, kuris augina tarpusavio pasitikėjimą, palengvina rizikos vertinimą bei kuria ilgalaikę vertę.

  UAB Gratis.S Sertifikatas 2023

  Kokie kriterijai lemia galimybę sertifikuoti įmonę?

  •  Įmonių mokumas vertinamas ir reitingas nustatomas pagal kredito istoriją. Ją sudaro įmonės finansinių įsipareigojimų vykdymas, mokėjimų punktualumas,  finansiniai rezultatai ir jų pokyčiai – pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kitų finansinių rodiklių kitimas. Taip pat atsižvelgiama į verslo sąsajas, turto areštus, sektoriaus būklę ir kitą svarbią informaciją. Nustatant kredito reitingą atsižvelgiama į daugiau kaip 100 įvairių veiklos  rodiklių, turinčių skirtingą įtaką įmonės reitingui.

  UAB Gratis.S komandos žodis:

  Norime pasidžiaugti – ir vėl esame sertifikuoti Stipriausi Lietuvoje 2023!

  „Stipriausi Lietuvoje 2023“ – tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms ir atspindintis įmonės gebėjimą sėkmingai plėtoti verslą sudėtingomis sąlygomis, kurių nepagailėjo 2022-ieji metai.

  „Gratis.S“ labai svarbus atsakingas požiūris vykdant finansinius įsipareigojimus ir sąžininga, skaidri verslo kultūra. Todėl džiaugiamės šiuo įvertinimu ir galimybe prisidėti prie aukštos verslo kultūros stiprinimo Lietuvoje.

  UAB Gratis.S vadovo žodis:

  Džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad mūsų įmonė pasiekė svarbų etapą ir 2023 m. tapo stipriausia įmone Lietuvoje. Šis pasiekimas nebūtų buvęs įmanomas be mūsų darbuotojų sunkaus darbo ir atsidavimo, mūsų klientų lojalumo ir mūsų partnerių. Mūsų sėkmę lėmė įsipareigojimas diegti naujoves, tenkinti klientų poreikius ir skatinti naujų darbuotojų įsitraukimą. Nuolat stengėmės tobulinti savo produktus ir paslaugas, gerinti klientų patirtį ir suteikti darbuotojams galimybę išnaudoti visą savo potencialą. Dėmesys šioms pagrindinėms vertybėms leido mums pralenkti savo konkurentus ir tapti rinkos lyderiais Lietuvoje.

  Švęsdami šį pasiekimą, mes taip pat suvokiame savo atsakomybę už Lietuvos augimą ir vystymąsi. Siekiame prisidėti prie ekonomikos kūrimo, kurdami darbo vietas ir remdami vietos bendruomenes. Tikime, kad mūsų sėkmė turėtų būti naudinga ne tik mūsų įmonei, bet ir visuomenei, kurioje veikiame.

  Žvelgdami į ateitį, esame įsitikinę, kad ir toliau augsime ir ateityje pasieksime dar didesnės sėkmės. Išliekame įsipareigoję laikytis savo vertybių ir dirbti su visais suinteresuotaisiais subjektais siekdami bendro tikslo – kurti klestinčią ir tvarią Lietuvos ateitį. Dėkojame visiems už paramą ir atsidavimą mūsų įmonei.

  Įmonės vadovas Sebastjanas Kurčevskis.

  UAB Gratis.S Sertifikatas

  Sekite mus ir mūsų Facebook puslapyje!

  Visada Jūsų UAB Gratis.S Komanda !!!

  Susisiekite
  Jeigu turite klausimų, užpildykite forma žemiau ir mes jums suteiksime visą informaciją apie mūsų paslaugas ir produktus

  UAB Gratis.S biuras

  Pirmadienis – Šeštadienis
  11:00 – 19:00
  Fizinė parduotuvė
  Antradienis – Ketvirtadienis
  (Svarbu iš anksto rezervuoti atvykimo laiką)
  Miškinių g. 21, 04132 Vilnius

  El. paštas: info@goodgarden.lt

  +37062207735

   

  Rekvizitai

  UAB „Gratis.S”

  Įmonės kodas 304245021

  PVM kodas LT100010182311

   

   Įgivendinti projektai

   Get our best offer newsletter
   Krepšelis0
   Jūsų krepšelis tusčias!
   Tęsti apsipirkimą
   0