Pristatymas ir apmokėjimas

  Prekių pristatymo būdai:

  • Prekes visoje Lietuvos teritorijoje pristatome asmeniškai iki pat Jūsų namų durų.
  • Jūsų patogumui mažas prekes siunčiame Venipak kurjerių tarnybą.
  • Apmokėdami užsakymą internetu galite pasirinkti nemokamą prekių atsiėmimą mūsų parduotuvėje.
  • Apmokėdami užsakymą internetu pagal jūsų pašto kodą sistema automatiškai skaičiuos pristatymo kaštus.

  Prekių pristatymas į namus:

  • 90 % Goodgarden.lt užsakymų klientams pristatomi per 1-3 darbo dienas, jei prekė yra sandėlyje. Išsamesnė informacija apie pristatymo terminus pateikiama prie kiekvienos prekės. Išimtiniais atvejais užsakymo terminas gali pailgėti papildomai 1-14 darbo dienomis, tačiau apie tokią išimtį Goodgarden.lt atsakingas darbuotojas informuoja telefonu arba el. Paštu.
  • Tuo atveju, jeigu mes neturime galimybės parduoti prekės, pavyzdžiui, dėl to, kad prekės nėra sandėlyje, dėl to, kad prekės likutis nulinis arba dėl klaidos, susijusios su elektroninėje parduotuvėje pateikiama kaina, mes informuosime Jus elektroniniu paštu ar telefonu ir užsakymas nebus vykdomas. Tuo atveju, jeigu Jūs jau busite sumokėjęs už prekę, mes grąžinsime sumokėtus pinigus per 3 darbo dienas.
  • Goodgarden.lt elektroninėje parduotuvėje pateikiamas itin platus prekių asortimentas, todėl nepaisant visų protingų mūsų pastangų, lieka galimybė, kad dalis prekių gali būti pateikiamos klaidingomis kainomis ar pristatymo terminais. Tuo atveju, jeigu mes nustatome, kad pateikta prekių kaina yra klaidinga, mes apie tai raštu informuojame Jus ir suteikiame galimybę Jums įsigyti prekę už teisingą kainą arba atšaukti užsakymą. Užsakymas nėra vykdomas tol, kol negaunamas Jūsų atsakymas. Tuo atveju, jeigu su Jumis nepavyksta susisiekti nurodytais kontaktais, laikoma, kad užsakymas yra atšauktas ir Jūs būsite apie tai informuojamas raštu. Jeigu kainos klaidingumas yra akivaizdus ir Jūs pagrįstai galėjote atpažinti tokį klaidingą įkainojimą, Goodgarden.lt nekyla pareiga parduoti Jums prekę neteisinga, t.y. mažesne kaina.
  • Jūs visada galite derinti patogų pristatymo laiką. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą negalėsite tuo metu būti vietoje, informuokite apie tai kurjerį arba Goodgarden.lt darbuotoją el. paštu: info@goodgarden.lt ar telefonu 8 62207735, ir pakoreguokite pristatymą į Jums patogią datą.

  Kiek įprastai kainuoja prekių pristatymas į namus?

  RegionasPrekių pristatymas
  be PVM
  Montavimo
  valandinis įkainis
  be PVM
  Venipak mažų užsakymų pristatymas
  be PVM
  Vilniaus apskritis30.0030.00Iki 5 kg – 5.30  
  Iki 10 kg – 6.30  
  Iki 20 kg – 7.30  
  Iki 30 kg – 8.50
  ( ! Kainos visoje Lietuvoje yra vienodos ! )
  Kauno apskritis50.0035.00
  Utenos apskritis65.0040.00
  Panevežio apskritis65.0040.00
  Marijampolės apskritis65.0040.00
  Šiaulių apskritis85.0045.00
  Tauragės apskritis85.0045.00
  Telšių apskritis85.0045.00
  Klaipėdos apskritis85.0045.00
  • Pasirinkus pristatymą į namus Jūsų užsakytas prekes atvešime iki pat durų, supakuotas į pakuotę ar pristatymo dėže. Kas užtikrina patikimą apsaugą pristatymo metu.
  • Dėl didesnės siuntos su Venipak kurjerių tarnybos paslaugą – prašome susisiekti privačiai.

  Apmokėjimo būdai:

  1. Bankiniu pavedimu.
  2. Grynaisiais pinigais arba banko kortele, atsiimant prekę/-es ofise.
  3. Kreditine arba debetine kortele.

  Pristatymo laikas:

  • Jeigu prekę užsakymo metu turime sandėlyje, įprastai pristatome per 1–3 darbo dienas. Jei per šį laikotarpį savo prekės nesulaukėte, galite kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo centrą tel. nr. 8 622 07735 arba el. paštu info@goodgarden.lt
  • Jei prie prekės aprašymo nurodyta, kad prekės pristatymo laikas nuo 7 d. d., tikslesnį pristatymo laiką galite sužinoti kreipdamiesi į mūsų klientų aptarnavimo centrą tel. nr. 8 622 07735 arba el. paštu info@goodgarden.lt

  Kada mano užsakymas bus paruoštas atsiėmimui parduotuvėje?

  Jeigu pasirinkote prekių atsiėmimo parduotuvėje būdą – jūsų užsakymą iš sandėlio pristatysime į parduotuvę ir paruošime atsiimti per 1–2 darbo dienas (jeigu prekės puslapyje nėra nurodyta kitaip).

  • Apie parengtų atsiėmimui prekių pristatymą į parduotuvę jus informuosime trumpąja SMS žinute.
  • Jei užsakymo neatsiimsite per 7 kalendorines dienas nuo trumposios SMS žinutės gavimo dienos, apie parengtas atsiėmimui prekes jus informuosime trumpąja SMS žinute arba telefono skambučiu antrą kartą.
  • Internetu pateiktus užsakymus paruošiame centriniame sandėlyje ir pristatome į parduotuves atsiimti. Parduotuvės lentynose esančias prekes galite įsigyti tik parduotuvėje.

  Kiek kainuoja prekių atsiėmimas parduotuvėje?

  Pasirinkę šį atsiėmimo būdą už užsakytas prekes sumokėsite patogia internetinės bankininkystės sistema. Pasirinkus prekių atsiėmimo parduotuvėje būdą pristatymas jums nieko nekainuos.

  • Apmokėkite padarydami pavedimą į mūsų banko sąskaitą. Prašome įrašyti Jūsų užsakymo numerį kaip mokėjimo paskirtį. Užsakymas nebus pradėtas vykdyti kol pavedimas nepasieks mūsų banko sąskaitos.

  • Apmokėti atsiimant užsakymą.

  • Atsiskaitymas internetu MasterCard, Maestro, Visa, Visa electron mokėjimo kortelėmis. Priimamos debetinės, kreditinės, tiek privačios tiek verslo mokėjimo kortelės.

  • SB lizingas

  Susisiekite
  Jeigu turite klausimų, užpildykite forma žemiau ir mes jums suteiksime visą informaciją apie mūsų paslaugas ir produktus

  UAB Gratis.S biuras

  Pirmadienis – Šeštadienis
  11:00 – 19:00
  Fizinė parduotuvė
  Antradienis – Ketvirtadienis
  (Svarbu iš anksto rezervuoti atvykimo laiką)
  Miškinių g. 21, 04132 Vilnius

  El. paštas: info@goodgarden.lt

  +37062207735

   

  Rekvizitai

  UAB „Gratis.S”

  Įmonės kodas 304245021

  PVM kodas LT100010182311

   

   Get our best offer newsletter
   Krepšelis0
   Jūsų krepšelis tusčias!
   Tęsti apsipirkimą
   0