Apie

  Apie Gratis.S

  „Gratis.S“ Įmonės produkcija nuolat keičiasi ir tobulėja sodo reikmenų srityje, tad šiuo metu yra daug labiau orientuota į masinį vartotoją, o tai mūsų komandą įpareigoja teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas ir visuomet patenkinti klientų lūkesčius. Būtent todėl „Gratis.S“ darbuotojai nuolat tobulina savo žinias bei kvalifikaciją pagal oficialią „Gamintojų“ mokymo programą, o įmonės konsultantai, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, mielai padės išsirinkti tinkamiausius Jums produktus.

  Įmonės veikla – sodo įrangos bei kitų reikmenų sandėliavimas. Esame oficialūs prekinių ženklų ( Trimetals, Rehau, Wolff Finnhaus ir Globel Industries “  prekybos atstovai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Mūsų siūlomas platus prekių asortimentas leis išsirinkti tinkamiausią produktą. Įsigyjant produktus arba paslaugą visada suteikiame garantiją.

  Mūsų įmonės pagrindinė veikla:

  • Lauko sandeliukai
  • Nameliai irankiams
  • Sandeliukai sodui
  • Sodo nameliu gamyba
  • Saugyklų projektavimas
  • Požeminis parkingas
  • Montavimo darbai
  • Remontas ir aptarnavimas

  Patirtis mus išmokė įsiklausyti į klientų nuomonę. Mes esame tikri, kad Jus domina nepriekaištingos  sodo įrangos eksploatacinės savybės, puikūs rezultatai ir patogus darbas. Mūsų siūlomi gaminiai tuo išsiskiria, nežiūrint  kokį darbą dirbate. Mums svarbu, kad jūs eksploatuojant mūsų įrangą būtumėt patenkinti. Mielai kviečiame kavos į UAB Gratis.S parduotuvę kur rasite daug ekspozicinių modelių gyvai – kurie keičiasi kas mėnesį.

  Pagarbiai UAB Gratis.S komanda

  Susisiekite
  Jeigu turite klausimų, užpildykite forma žemiau ir mes jums suteiksime visą informaciją apie mūsų paslaugas ir produktus

  UAB Gratis.S biuras

  Pirmadienis – Šeštadienis
  11:00 – 19:00
  Fizinė parduotuvė
  Antradienis – Ketvirtadienis
  (Svarbu iš anksto rezervuoti atvykimo laiką)
  Miškinių g. 21, 04132 Vilnius

  El. paštas: info@goodgarden.lt

  +37062207735

   

  Rekvizitai

  UAB „Gratis.S”

  Įmonės kodas 304245021

  PVM kodas LT100010182311

   

   Get our best offer newsletter
   Krepšelis0
   Jūsų krepšelis tusčias!
   Tęsti apsipirkimą
   0