Apie

  Apie Gratis.S

  „Gratis.S“ Įmonės produkcija nuolat keičiasi ir tobulėja sodo reikmenų srityje, tad šiuo metu yra daug labiau orientuota į masinį vartotoją, o tai mūsų komandą įpareigoja teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas ir visuomet patenkinti klientų lūkesčius. Būtent todėl „Gratis.S“ darbuotojai nuolat tobulina savo žinias bei kvalifikaciją pagal oficialią „Gamintojų“ mokymo programą, o įmonės konsultantai, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, mielai padės išsirinkti tinkamiausius Jums produktus.

  Įmonės veikla – sodo įrangos bei kitų reikmenų sandėliavimas. Esame oficialūs prekinių ženklų ( Trimetals, Rehau, Wolff Finnhaus ir Globel Industries “  prekybos atstovai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Mūsų siūlomas platus prekių asortimentas leis išsirinkti tinkamiausią produktą. Įsigyjant produktus arba paslaugą visada suteikiame garantiją.

  Mūsų įmonės pagrindinė veikla:

  • Lauko sandeliukai
  • Nameliai irankiams
  • Sandeliukai sodui
  • Sodo nameliu gamyba
  • Saugyklų projektavimas
  • Požeminis parkingas
  • Montavimo darbai
  • Remontas ir aptarnavimas

  Patirtis mus išmokė įsiklausyti į klientų nuomonę. Mes esame tikri, kad Jus domina nepriekaištingos  sodo įrangos eksploatacinės savybės, puikūs rezultatai ir patogus darbas. Mūsų siūlomi gaminiai tuo išsiskiria, nežiūrint  kokį darbą dirbate. Mums svarbu, kad jūs eksploatuojant mūsų įrangą būtumėt patenkinti. Mielai kviečiame kavos į UAB Gratis.S parduotuvę kur rasite daug ekspozicinių modelių gyvai – kurie keičiasi kas mėnesį.

  Pagarbiai UAB Gratis.S komanda

  Susisiekite
  Jeigu turite klausimų, užpildykite forma žemiau ir mes jums suteiksime visą informaciją apie mūsų paslaugas ir produktus

  Fizinė parduotuvė

  Visiems mūsų klientams norime pranešti – jog žiemos metu nuo 2022.10.01 iki 2023.03.01 visi UAB Gratis.S įmonės darbuotojai dirbs iš namų. Toliau viskas vyks tokia tvarka:
  * Įmonė dirbs įprastu darbo laiku nuo 10:00 iki 19:00 I-VI.
  * Apžiūrėti ekspozicija ir pasikonsultuoti galite gyvai UAB „Gratis.S“ būstinėje Miškinių g. 21 Jums patogiu laiku, iš anksto susitarus su vadybininku.
  * Visas užsakytas prekes, paspaudus „Atsiėmimas parduotuvėje“ galite atsiimti atvyke adresu: Miškinių g. 21, Vilnius ( Prie LITEXPO Rūmų ) – Rezervuojant atvykimo laiką iš anksto.
  * Techninis personalas dirba įprastu režimu.
  * Prekių pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas!
  Privatiems klientams:

  +37068229381 / +37062207735 / +37060329914

  El. paštas: info@goodgarden.lt

  Verslo klientams:

  +37062207735

  Struktūra ir kontaktai

  Generalinis direktorius: Sebastjanas Kurčevskis

  El. paštas: sebastjanas.kurcevskis@goodgarden.lt

  Projektų vadovas: Arnold Ševiakov

  El. paštas: A.seviakov@goodgarden.lt

  Vadybininkas: Dominykas Jemeljanovas

  El. paštas: D.jemeljanovas@goodgarden.lt

  Rekvizitai

  UAB „Gratis.S“

  Įmonės kodas 304245021

  PVM kodas LT100010182311

   





   Get our best offer newsletter
   Shopping cart
   Jūsų krepšelis tusčias!
   Tęsti apsipirkimą
   0