Slapukų naudojimas

  Nuorodos apie slapukų naudojimą bei duomenų vertinimą ir analizės įrankių naudojimą.

  Mes, UAB Gratis.S, Įmonės kodas 304245021, Taikos g. 10-48, LT-05254 Vilnius, Lietuva, svetainių dalimis už kurias mes esame atitinkamai atsakingi ( žiūrėkite privatumo politikoje ), naudoja slapukus ir kitus programinės įrangos įrankius, tokius kaip HTML5 Storage arba Local Shared Objects (kartu su slapukais), kad atpažintume Jūsų naudojimo enteresus ir ypač populiarias sritis mūsų interneto puslapiuose ir remdamiesi šia informacija galėtume pagerinti mūsų interneto puslapių tvarkymą ir padidinti naudojimosi patogumą. Šiems tikslams taip pat naudojame analizės įrankius Adobe Analitics ir Google Analytics; tam gali būti naudojami ir slapukai.

  1. Slapukų funkcijos ir naudojimas

  1.1 Slapukai yra nedideli failai, kurie iš interneto puslapio, kuriame lankotės, išsaugomi Jūsų kompiuterio ekrane, nešiojamajame kompiuteryje arba mobiliajame prietaise. Pagal tai mes galime, pvz., atpažinti, ar tarp Jūsų prietaiso ir mūsų interneto puslapių jau buvo ryšys.

  1.2. Jei naudojate mūsų interneto puslapius, tai sutinkate su slapukų naudojimu.

  Mūsų interneto puslapiuose galite lankytis ir nesutikdami su slapukų naudojimu. T.y. Jūs galite nesutikti su slapukų naudojimu arba bet kuriuo metu slapukus pašalinti, jei atliksite atitinkamas savo įrenginio nuostatas. Tai atliekama taip:

  • Dauguma naršyklių nustatytos taip, kad jos automatiškai pritaria slapukų naudojimui. Šią pirminę nuostatą galite pakeisti, suaktyvindami savo naršyklės nuostatą ”nesutinku su slapukų naudojimų”.
  • Esamus slapukus galite bet kada ištrinti. Kaip tai padaryti, sužinosite savo naršyklės arba įrenginio gamintojo instrukcijoje.
  • Informaciją apie tai, kaip išjungti Local Shared Objects, rasite čia: Informacija apie Local Shared Objects išjungimą
  • Taip kaip ir slapukų naudojimas, taip ir jų atsisakymas arba pašalinimas yra susijęs su naudojamu įrenginiu ir atitinkamai naudojama naršykle. Todėl slapukus turite atmesti arba pašalinti atskirai kiekvienam Jūsų naudojamam įrenginiui ir kiekvienai naršyklei.
  1. Jei nusprendžiate atsisakyti slapukų, gali būti, kad galėsite naudotis ne visomis mūsų interneto puslapių funkcijomis arba naudotis jomis ribotai.
  • Mes norime mūsų interneto puslapių turinį kaip galima tikslingiausuderinti su Jūsų interesais ir taip pagerinti Jums teikiamus pasiūlymus. Norėdami atpažinti naudojimo tendencijas ir ypač populiarias interneto puslapių sritis naudojame tokį (-ius) analizės įrankį (-ius):
  • Naudojant šiuos analizės įrankius, duomenys gali būti perduoti į JAV esančius serverius ir ten apdorojami. Prašome atkreipti dėmesį į tai: Europos Sąjungos požiūriu JAV negalioja ES standartus atitinkantis „tinkamas saugos lygis“ asmens duomenų apdorojimui.
  • Jei norite, kad naudodami analizės įrankius kauptume ir vertintume informaciją apie apsilankymą mūsų interneto puslapiuose, Jūs bet kuriuo metu galite pateikti prieštaravimą tolesniam naudojimui (Opt-Out).
  • Jūsų prieštaravimą įgyvendinsime, kai Jūsų naršyklėje įdiegsime Opt-Out slapuką. Šis slapukas skirtas Jūsų pretenzijai priskirti. Prašome atkreipti dėmesį, kad Opt-Out slapukas dėl techninių priežasčių veikia tik naršyklėje, kurioje jis buvo nustatytas. Jei slapukus ištrinsite arba naudosite kitą naršyklę ar kitą galinį įrenginį, prašome vėl iš naujo suaktyvinti Opt-Out.

  Susisiekite
  Jeigu turite klausimų, užpildykite forma žemiau ir mes jums suteiksime visą informaciją apie mūsų paslaugas ir produktus

  UAB Gratis.S biuras

  Pirmadienis – Šeštadienis
  11:00 – 19:00
  Fizinė parduotuvė
  Antradienis – Ketvirtadienis
  (Svarbu iš anksto rezervuoti atvykimo laiką)
  Miškinių g. 21, 04132 Vilnius

  El. paštas: info@goodgarden.lt

  +37062207735

   

  Rekvizitai

  UAB „Gratis.S”

  Įmonės kodas 304245021

  PVM kodas LT100010182311

   

   Get our best offer newsletter
   Krepšelis0
   Jūsų krepšelis tusčias!
   Tęsti apsipirkimą
   0