UAB GRATIS.S STIPRIAUSI LIETUVOJE 2021

  Vienintelis visose Baltijos šalyse naudojamas verslo patikimumo sertifikatas.

  Stiprios įmonės – Stiprūs sprendimai!UAB Gratis.S įmonės gautas aukšto kreditingumo įvertinimas rodo, kad verslą plėtojame tvariai, atsakingai ir nuosekliai. Sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima su gerą ekonominę būklę, finansiniais rezultatais, taip pat ineša didelį indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą.

  UAB Gratis.S Sertifikatas

  Kokiais kriterijais remiantis sertifikuojamos įmonės?

  •  Įmonių mokumas vertinamas ir reitingas nustatomas remiantis kredito istorija, kurią sudaro įmonės finansinių įsipareigojimų vykdymas, mokėjimų istorija, finansiniai rezultatai ir jų pokyčiai – pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kitų finansinių rodiklių kitimas.
  • Taip pat atsižvelgiama į verslo sąsajas, turto areštus, sektoriaus būklę ir kitą svarbią informaciją. Iš viso nustatant kredito reitingą atsižvelgiama į daugiau nei 100 įvairių kintamųjų, kurie turi skirtingą poveikį įmonės reitingui.
  • Vos 1,8% lietuvos įmonių turi stabilų aukštą kredito reitingą !

  UAB Gratis.S komandos žodis:

  Stipriausi Lietuvoje sertifikatas – tai kasdienio mūsų darbo ir pastangų įvertinimas. Jis skatina savo veikloje stengtis ir toliau siekti geriausių rezultatų, kad mūsų partneriai ir klientai galėtų mumis pasitikėti. Mūsų nuomone, tokį įvertinimą galima gauti, tik dirbant su profesionaliais, savo darbą išmanančiais žmonėmis. Todėl, turėdami stiprią komandą, galime džiaugtis „Stipriausi Lietuvoje” sertifikatu.”

  UAB Gratis.S vadovo žodis:

  „Džiaugiamės, kad esame įvertinti „Stipriausi Lietuvoje “ sertifikatu, tai – visos UAB „Gratis.S“ komandos pasiekimas! Šis įvertinimas ir užimamos lyderiaujančios pozicijos rinkoje ne tik užtikrina pasitikėjimą mūsų įmone būsimam darbuotojui, bet ir patvirtina patikimos ir stabilios įmonės įvaizdį verslo partneriams”, – sako įmonės vadovas Sebastjanas Kurčevskis.

  UAB Gratis.S Sertifikatas

  Sekite mus ir mūsų Facebook puslapyje!

  Visada Jūsų UAB Gratis.S Komanda !!!

  Susisiekite
  Jeigu turite klausimų, užpildykite forma žemiau ir mes jums suteiksime visą informaciją apie mūsų paslaugas ir produktus

  UAB Gratis.S biuras

  Pirmadienis – Šeštadienis
  11:00 – 19:00
  Fizinė parduotuvė
  Antradienis – Ketvirtadienis
  (Svarbu iš anksto rezervuoti atvykimo laiką)
  Miškinių g. 21, 04132 Vilnius

  El. paštas: info@goodgarden.lt

  +37062207735

   

  Rekvizitai

  UAB „Gratis.S”

  Įmonės kodas 304245021

  PVM kodas LT100010182311

   

   Įgivendinti projektai

   Get our best offer newsletter
   Krepšelis0
   Jūsų krepšelis tusčias!
   Tęsti apsipirkimą
   0