SAUGYKLŲ IR SANDĖLIUKŲ SAUGŪS PRISTATYMAS IR MONTAVIMO DARBAI

Saugyklų ir sandėliukų saugūs pristatymas ir montavimo darbai – atsižvelgiant į dabartinius įvykius, susijusius su epidemiologine COVID-19 grėsme mūsų šalyje ir visame pasaulyje, siekiant išlaikyti aukščiausius saugumo standartus, „UAB Gratis.S“ pristato saugų ir bekontaktį visų prekių pristatymą. Užsakant mūsų saugyklas, klientas neprivalo jaudintis dėl jokios rizikos.

Saugyklų ir sandėliukų

Visų pirma :

Mūsų techniniam personalui tereikia atidaryti Jūsų garažo duris, įėjus visi montavimo rūpesčiai bus profesionaliai išspręsti aukščiausiame lygmenyje. Sumontavus Jūsų saugyklą ir pripažinus, kad darbai yra baigti – Jums teliks atidaryti vartus. Surenkant Jūsų pasirinkta saugykla, visos atliekos ir įpakavimo likučiai bus priduoti utilizavimui. Kliento vaidmuo sumažėja iki vartų atidarymo “Du kartus”.

Visų antra :

Nuotoliniu būdu galime perduoti  visus reikiamus dokumentus Jūsų parašui gauti. Užsakovas gavęs Sąskaitos faktūrą ir Montavimo Protokolą el. Paštu turėtų:

  • Atspausdinti ir pasirašyti
  • Nuskanuoti ir atsiųsti mums į el. Paštą
  • Visos sąskaitos individualiems ir verslo klientams išrašomos elektroniniu būdu.

Visų trečia :

Mūsų pareiga maksimaliai padidinti Jūsų saugumą ir saugoti Jūsų sveikatą. Nemokamai galime dezinfekuoti visa jūsų saugyklą po jos montavimo, taip pat palikti dezinfekuotą raktą saugyklos viduje. Tokios pastangos ir atsargumas sumažina mūsų kontaktą su Jumis iki nulio. Jūsų sveikata mūsų prioritetas.

Saugyklų ir sandėliukų saugūs montavimo darbai

Saugyklų ir sandėliukų saugūs pristatymas ir montavimo darbai – Savo srityje „UAB Gratis.S“ komandą deda visas pastangas, kad kiekvienas mūsų saugyklos pirkėjas jaustųsi labai patenkintas savo pirkiniu. Mes ne tik užtikriname aukščiausią savo produktų kokybę, bet ir stengiamės, kad užsakymo procesas būtų kuo patogesnis mūsų klientui. Nesvarbu ar tai požeminio parkingo stovėjimo aikštelė ar nuosavo namo teritorija – toks pirkinys yra daugelio metų investicija į ateitį. Atsakingai ir profesionaliai elgiamės su klientais viso užsakymo proceso metu, kad galutinis rezultatas atitiktu visus Jūsų lūkesčius. Teigiamos reakcijos ir klientų pasitenkinimas taip pat yra mūsų motyvacijos šaltinis ir skatina mus judėti toliau. Dėl aukščiau išvardytų veiksnių galime didžiuotis klientų nuomonė, kuri pasireiškia teigiamom emocijom ir šypsena, kurią jie noriai mums pateikia ilgus bendravimo metus.

Saugyklų ir sandėliukų saugūs pristatymas

Rūpinkitės savo inventoriaus saugumu ir mūsų įmonės 15 – 25 metų garantiją.

Raskite visas Mūsų siūlomas saugyklas mūsų el. parduotuvėje!

Sekite mus ir mūsų Facebook puslapyje!

Visada Jūsų UAB Gratis.S Komanda !!!

Susisiekite
Jeigu turite klausimų, užpildykite forma žemiau ir mes jums suteiksime visą informaciją apie mūsų paslaugas ir produktus

Fizinė parduotuvė

Miškinių gatvė 21, Vilnius (prie Litexpo)

LT – 04132 , Lietuva

El. paštas: info@goodgarden.lt

Privatiems klientams:

+37068229381 / +37062207735 / +37060329914

(I-VI 10:00-18:00)

Verslo klientams:

+37062207735

(I-V 10:00-17:00)

Karantino metu – prekių ekspozicijos dirba tik iš anksto susitarus su Vadybininku !!!

 

Struktūra ir kontaktai

Generalinis direktorius: Sebastjanas Kurčevskis

El. paštas: sebastjanas.kurcevskis@goodgarden.lt

 

Projektų vadovas: Arnold Ševiakov

El. paštas: arnold.seviakov@goodgarden.lt

 

Vadybininkas: Aivaras Gotto

El. paštas: aivaras.gotto@goodgarden.lt

 

Rekvizitai

UAB „Gratis.S“

Įmonės kodas 304245021

PVM kodas LT100010182311

 

Įgivendinti projektai

previous arrow
next arrow
Slider
Gaukite geriausius pasiūlymus
Krepšelis
Prekių krepšelis tuščias!
Suma
0,00 
Viso
0,00 
Tęsti Apsipirkimą
0