PAMATAS IR SANDĖLIAVIMAS !

Kur turėčiau statyti savo saugyklą/sandėliuką?

Idealiu atveju jūsų saugyklą/sandėliukas turėtų turėti laisvą erdvę, kuri būtų šiek tiek didesnė už patį priestatą ir kad įėjimas nebūtų ribojamas. Tai užtikrina lengvą prieigą tiek montavimo, tiek būsimos priežiūros metu. Taip pat turėtumėte nupjauti arba pašalinti visus netoliese esančius krūmus, medžius ir nepamiršti, kad  ateityje netinkamai pašalinus jie autaugs.

Taisingi pamato darbai

Kokio tipo pagrindas tinka mano saugyklai?

Visom saugyklom reikia stipraus pagrindo. Pagrindas turi būti tvirtas, kvadratinis, plokščias ir lygus, kad būtų užtikrintas pastogės/saugyklos stabilumas. Rekomenduojame naudoti trinkelės, asfaltą ar betoną. Tvirtas betoninis pagrindas yra patvaresnis ir suteikia puikų pagrindą metalinei pastogei. Betoniniai pamato blokai yra dar vienas praktiškas ir ekonomiškas variantas, ypač mažesnėms pastogėms. Atminkite, kad papildomas laikas, sugaištas ruošiant gerą pagrindą, paprastai atperkamas vėliau sutaupytu laiku montuojant.

Taisingi pamato darbai

Kas geriau lentynos ar stelažai?

Kai ieškote tinkamo prekių sandėliavimo būdo, turite dvi galimybes: stelažai arba lentynos. Iš pirmo žvilgsnio galite nepastebėti didelio skirtumo tarp dviejų variantų. Tačiau jei pasirinksite sandėliavimo sistemą, kuri netinkamai atitinka jūsų poreikius, ateityje patirsite nemažus nuostolius. Turint tai omenyje mes padėsime suprasti stelažų ir lentynų skirtumus.

Lentynos yra akivaizdžiausias pasirinkimas daugeliui pritaikymų dėl savo tvirtumo ir palyginti mažos kainos. Pasirinkite vieną iš dviejų pagrindinių lentynų tipų:

Uždaros lentynos: šio tipo lentynos dengia prekės šonus ir galą. Lentynos yra patvaresnės ir estetiškesnės nei alternatyva. Juos geriausia kabinti priešais nugarą arba prie sienų, o ne atskirai išdeliojus po visą patalpą.

Atviros lentynos: Šios lentynos neturi atramos, naudojamos petnešos, kurios sukuria reikiamą stabilumą. Naudodami šią topologiją šeimininkas gali pasiekti reikalingus daiktus bet kuria kryptimi.

Lentynų privalumai:

  • Lengvas surinkimas
  • Pritaikymas ir priedų prieinamumas
  • Tinka prekių saugojimui iki 30 – 45 kg

Stelažų sistemos – labiausiai paplitęs tipas susideda iš dviejų vertikalių rėmų su lentynų sijomis tarp jų. Beveik bet kuriame sandėlyje/garaže/saugykloje greičiausiai bus bent keli pasirinktiniai stelažai. Klientai, kurie naudoja šį saugojimo sprendimą, paprastai stato stelažus prie sienos arba pastato juos vienas už kito. Stelažai tvirtinami arba varžtais, arba suvirinimo būdų. Gamintojo arba oficialaus atstovo atliekamas suvirinimas yra tinkamiausias surinkimo būdas, nes tai sumažina defekto atsakomybę ir suteikia patvaresnį sprendimą.

Stelažo privalumai:

  • Ekonomiškiausias variantas didelėms poreikiams
  • Lengvas perkonfigūravimas
  • Nereikia specializuotų keltuvų
Stelažai

Raskite visas Mūsų siūlomas saugyklas mūsų el. parduotuvėje!

Sekite mus ir mūsų Facebook puslapyje!

Visada Jūsų UAB Gratis.S Komanda !!!

Susisiekite
Jeigu turite klausimų, užpildykite forma žemiau ir mes jums suteiksime visą informaciją apie mūsų paslaugas ir produktus

Fizinė parduotuvė

Miškinių gatvė 21, Vilnius (prie Litexpo)

LT – 04132 , Lietuva

El. paštas: info@goodgarden.lt

Privatiems klientams:

+37068229381 / +37062207735 / +37060329914

(I-VI 10:00-18:00)

Verslo klientams:

+37062207735

(I-V 10:00-17:00)

Karantino metu – prekių ekspozicijos dirba tik iš anksto susitarus su Vadybininku !!!

 

Struktūra ir kontaktai

Generalinis direktorius: Sebastjanas Kurčevskis

El. paštas: sebastjanas.kurcevskis@goodgarden.lt

 

Projektų vadovas: Arnold Ševiakov

El. paštas: arnold.seviakov@goodgarden.lt

 

Vadybininkas: Aivaras Gotto

El. paštas: aivaras.gotto@goodgarden.lt

 

Rekvizitai

UAB „Gratis.S“

Įmonės kodas 304245021

PVM kodas LT100010182311

 

Įgivendinti projektai

previous arrow
next arrow
Slider
Gaukite geriausius pasiūlymus
Krepšelis
Prekių krepšelis tuščias!
Suma
0,00 
Viso
0,00 
Tęsti Apsipirkimą
0