Apie

Apie Gratis.S

„Gratis.S“ kompanijos gaminiai įdomūs plačiam vartotojų ratui, nes pasižymi labai aukšta kokybe, pritaikymo galimybėmis, inovatyvumu ir begaliniu technologiniu potencialu.

Įmonės produkcija nuolat keičiasi ir tobulėja sodo reikmenų srityje, tad šiuo metu yra daug labiau orientuota į masinį vartotoją, o tai mūsų komandą įpareigoja teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas ir visuomet patenkinti klientų lūkesčius. Būtent todėl „Gratis.S“ darbuotojai nuolat tobulina savo žinias bei kvalifikaciją pagal oficialią „Gamintojų“ mokymo programą, o įmonės konsultantai, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, mielai padės išsirinkti tinkamiausius Jums produktus.

Įmonės veikla – sodo įrangos bei kitų reikmenų sandėliavimas. Esame oficialūs prekinių ženklų „Trimetals, Rehau, Wolff Finnhaus, BarrelQ, ViRaCube“,  prekybos atstovai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Mūsų siūlomas platus prekių asortimentas leis išsirinkti tinkamiausią produktą. Mūsų parduotuvėje  visada galėsite įsigyti atsargines dalis, eksploatacines medžiagas,apsaugos priemones. Įsigyjant produktus visada suteikiame garantiją.

Patirtis mus išmokė įsiklausyti į klientų nuomonę. Mes esame tikri, kad Jus domina nepriekaištingos  sodo įrangos eksploatacinės savybės, puikūs rezultatai ir patogus darbas. Mūsų siūlomi gaminiai tuo išsiskiria, nežiūrint  kokį darbą dirbate. Mums svarbu, kad jūs eksploatuojant mūsų įrangą būtumėt patenkinti.

Susisiekite
Jeigu turite klausimų, užpildykite forma žemiau ir mes jums suteiksime visą informaciją apie mūsų paslaugas ir produktus

Fizinė parduotuvė

Miškinių g. 21,  Vilnius

LT-05245 , Lietuva

Kontaktinis mob. tel. Nr. +370 622 07735

El. paštas: info@goodgarden.lt

(I-V 09:00-17:00)

 

Struktūra ir kontaktai

Generalinis direktorius: Sebastjanas Kurčevskis

El. paštas: sebastjanas.kurcevskis@goodgarden.lt

 

Projektų vadovas: Arnold Ševiakov

El. paštas: arnold.seviakov@goodgarden.lt

Kontaktinis mob. tel. Nr. +370 603 29914

 

Rekvizitai

UAB “Gratis.S”

Įmonės kodas 304245021

PVM kodas LT100010182311

 

Partneriai
Gaukite geriausius pasiūlymus